CDK Global

Bored?

JE NAČASE ZVOLIT PESTŘEJŠÍ KARIÉRU!

Lenonova zeď je pojem. Její neustále se měnící fasáda plná barev je obrazem pujzující kultury v Praze.

Nechali jsme se inspirovat touto kouzelnou myšlenkou, a tak na podzim 2016 otvíráme Business Service Centrum ve zcela novém stylu.

Pomozte nám ho vybudovat!

Něco o CDK Global

“Global” není pouze v našem názvu, ale koluje i v našich žilách. Máme pobočky ve více než třiceti zemích a zákazníky ve více než stovce států, takže nemůže být pochyb o tom, že vaše budoucí zkušenosti budou skutečně mezinárodní. Jsme špičkou na trhu v tom, co děláme, a hledáme nové kolegy plné nadšení a zanícení pro věc.

Děláme věci jinak než ostatní, takže již od prvního dne budete součástí našeho podnikání bez hranic, u nás budete mít příležitost vyniknout a růst.

Nenabízíme jen práci, nabízíme kariéru.

Práce v zákaznickém servisu

Okamžik, kdy od nás zákazník koupí naše produkty, je jen začátek. Staňte se součástí našeho “support” týmu, který podporuje naše klienty po celé Evropě.

ZAŽÁDEJTE SI
Práce ve finanční oddělení

Mezinárodního podnikání je výzva a finance jsou jádrem všeho, co děláme. Přidejte se k našemu týmu a pomožte nám připravit pro CDK Global ještě zářivější budoucnost. jasnější budoucnost v CDK Global.

ZAŽÁDEJTE SI
Práce na personální oddělení

Lidé jsou srdcem našeho podnikání a my jsme odhodláni popořit jejich úspěch v rámci CDK Global všemi možnými prostředky. Připojte se k našemu HR týmu a vydejte se s námi touto cestou.

ZAŽÁDEJTE SI

Nedaří se vám najít, co hledáte?

Připojte se k naší rodině plné talentů

JOIN US
geert

Utvářím budoucnost

Geert, Support Team Leader

Chtěl jsem pracovat pro firmu, kde bych mohl podílet na tvorbě něčeho nového ... a toto je ono! Být součástí růstu CDK Global v Praze znamená, že mám možnost utvářet budoucnost a právě to je pro mě zajímavé. Na lidech tady je něco výjimečného - jsou vstřícnější než ti, se kterými jsem pracoval dříve. Kromě toho mě velmi naplňuje, že mohu pomoci, ať už svým kolegům, nebo zákazníkům.

Jsme nadnárodní marketingová špička se 40letou tradicí, a přesto jsme pořád ještě dostatečně malá společnost na to, aby každý zaměstnanec byl vidět. Do překrásné Prahy přinášíme to nejlepší z naší kultury a obchodu, naši noví zaměstnanci nám tu mohou pomoci úspěšně budovat nové zářivé životní dráhy.

Kevin Ball VP Human Resources

barbora

Zdokonaluji své jazykové schopnosti

Barbora, Support Analyst

Hledala jsem pozici, kde bych mohla uplatnit znalost francouzštiny. Moje kamarádka mi doporučila CDK Global…. a jsem za to ráda! Nejen, že se moje francouzština zdokonaluje každým dnem, ale měla jsem take už několikrát možnost vycestovat do Francie a osobně se setkat s kolegy, se kterými běžně pracuji nadálku. Tento rok jsem navíc byla součástí mezinárodního sítě Engagement Champions, což pro mě byla úžasná zkušenost, protože jsem mohla navázat přátelství s kolegy po celém světě.

Register Your Interest

Jsme tady